יום ג', א’ בניסן תשע”ז
    מי אנחנו  |  כניסת סטודנטים  |  שלוחות  |  יצירת קשר  |  מפת הגעה  |  דף הבית  
 
 
מכללת מדיסין, מבית המכללה למנהל, משתתפת בפעילויות חברתיות רבות וחרטה על דגלה סיוע ותרומה לקהילה.
רפואה סינית קלאסית מסלול 4 שנתי מכללת מדיסין היא המכללה הוותיקה ביותר לרפואה סינית בישראל בה נלמדת תכנית לימודים 4 שנתית ברפואה סינית קלאסית. במדיסין תלמדו רפואה סינית המבוססת באופן ישיר ונרחב על הכתבים הסינים העתיקים. התכנית כוללת הרחבה והעמקה של העקרונות הפילוסופים אשר מהווים את הבסיס עליו מושתת הרפואה הסינית המודרנית אשר נפוצה כיום בעולם המערבי. מגמת הרפואה הסינית שלנו מהווה המשך לשושלת מפוארת של ד"ר ואן ביורן, אחד מהאבות המייסדים של הרפואה הסינית הקלאסית במערב והמורה שלימד את השמות המובילים בתחום הרפואה הסינית במאה ה-20. בצוות ההוראה מורים ומטפלים מנוסים שהוכשרו ברפואה סינית קלאסית, בעלי קליניקות מצליחות וחוקרים של הכתבים הסינים העתיקים. כחלק מתכנית הלימוד הסטודנטים שלנו מקבלים הכשרה בגישת הגזעים וענפים- שיטת אבחנה וטיפול ייחודית אשר מלמדת את המטפל לאבחן ולטפל על פי זיהוי נטיות שונות, חולשות וחוזקות מולדות של המטופל. כאן תקבלו גם את לימודי אבחנת הדופק (כלי האבחנה המדוייק והמורכב ביותר ללימוד) המובילים בארץ. תכנית הלימודים עומדת בסטנדרטים המקובלים כיום בארץ וכוללת שפע תכנים ותרגולים נוספים שהופכים את הבוגרים שלנו לחוד החנית של הרפואה הסינית בישראל. לימודי הרפואה סינית מתפרסים על פני 4 שנות לימוד וכוללים בתוכם הבנה חדשה ומעמיקה של הגוף האנושי על כל רמותיו. הפילוסופיה הסינית הרואה את העולם והאדם כאחד כוללת בתוכה כלים המסייעים להבין, לפענח ולאבחן ולטפל באדם מתוך תפיסה שלמה של האדם כמערכת המתאזנת עם עצמה ועם העולם הסובב אותה. המסלול לרפואה סינית נותן את הכלים הטובים ביותר לרכישת ידע , מהרמה הפרקטית של איתור נקודות ועד לרמה הרוחנית של מבט חדש ומעמיק דרך הפילוסופיה הסינית ותפיסת הדאו.
קרא עוד...
רק במדיסין מסלול ייחודי ללימודי רפואה סינית!! במכללת מדיסין מסלול לימודים ייחודי ובלעדי לרפואה סינית– התוכנית המלאה נלמדת בשלוש שנים בלבד, במקום ארבע. מדיסין מאפשרת לתלמידיה לסיים את מסלול הרפואה הסינית תוך זמן קצר וזאת לאור העבודה שהלימודים מתפרשים על פני שלושה סמסטרים בשנה!
פתגם סיני עתיק אומר: מורים פותחים בשבילך את הדלת, אך עליך להיכנס בעצמך. הרפואה הסינית המסורתית היא תורת טיפול וריפוי הוליסטית עתיקת יומין שמאגדת בתוכה ידע תיאורטי וניסיון מעשי שנאסף במשך אלפי שנים. העדויות הראשונות לעיסוק ברפואה נמצאו מימי שושלת שאנג, לפני כ-3,000 שנה, עם גילויים של עצמות ניחוש שעל גבן תועדו כעשרה סוגים שונים של מחלות ושל שיטות ריפוי שונות. מאוחר יותר נעשה שימוש בשיטת האבחון של מישוש הדופק, התבוננות, הקשבה ומגע, ובטכניקות ריפוי של עשבי מרפא ודיקור.
מדיסין הבחירה הטבעית ללימודי רפואה משלימה
מסלולי לימודים
רפואה סינית  
שיאצו  
טווינא  
נטורופתיה  
מטפל הוליסטי  
רפלקסולוגיה  
עיסוי  
פרחי באך  
ארומתרפיה  
צמחי מרפא  
אירידיולוגיה  
קינסיולוגיה  
קורסי העשרה  
השתלמויות למטפלים  
הילינג  
קורס מדריכי מדיטציה  
קורס להכשרת מטפלים ברפואה קוריאנית (סו ג'וק)  
שלוחות
שירותי בריאות טבעיים
מרכז ייעוץ והכוונה
כניסת סטודנטים
תרומה לקהילה
אודות מדיסין






טלפונים ופרטי יצירת קשר | אתר המכללה למנהל | פסיכומטרי במכללה למינהל


Powered by 022.co.ilכניסה למשתמש רשום | תנאי שימוש | הקם אתר חינם | | RSS